Plast & Gumárenství


Plast & Gumárenství

Svět nápadů k realizaci

Trh

Součásti použité při zpracování plastových materiálů podléhají širokému spektru mechanických namáhání.

Pokrokové úpravy materiálů, například přesné frézování a broušení, či pokroková technologie pro úpravu povrchů a tepelné zpracování byly vyvinuty tak, aby poskytovaly maximum výkonu a aby se zvýšila trvanlivost součástí.


I přes vysoký stupeň automatizace se stále ještě nelze obejít bez přítomnosti člověka v kritických místech výrobního řetězce a způsob, jímž jsou samotné výrobky realizovány, se stává pro zákazníka stále důležitější. 

Konstruktéři strojů pro zpracování plastů a pryže napomohli tomu, aby vyráběné stroje zaručovaly  současně bezpečné pracovní podmínky i vysokou úroveň produktivity.

 

Faktory

Energie: Jako odpověď na neustále rostoucí ceny energie vyvíjí průmysl stroje, které snižují energetickou spotřebu až o 50% díky zahrnutí nových koncepcí do projekčních fází.

Kvalita: nové generace strojů umožňují koncovému odběrateli vyrábět vysoce kvalitní díly, a to díky inovativním řešením, která zaručují větší přesnost a opakovatelnost.

Spolehlivost: koncepce řízení jsou založeny na technologiích fieldbus. Součásti stroje jsou vybaveny rozhraními, jež umožňují vzdálenou diagnostiku a podporu přes internet.

Náklady: Jako odpověď na zvyšující se podíl nákladů ze strany zákazníků kombinují nové generace strojů dohromady vysokou účinnost, vysokou spolehlivost a nízkou spotřebu energie do zajímavého poměru cena-výkon.

 

Řešení

Technologický výzkum společnosti Camozzi v miniaturizaci a mechatronické integraci nám umožňuje nabídnout aplikační řešení zaměřená na to, aby v reálném zájmu zákazníka vyhověla nárokům trhu s plasty a pryží.