Italská asociace pro automatizaci AIdAM se představí na veletrhu AMPER


March 13 2018

Brně od 20. do 23. března. 

Italská asociace pro automatizaci a mechatroniku (AIdAM) se představí na veletrhu AMPER, který se odehraje v Brně od 20. do 23. března. Veletrh je nejvýznamnější českou události v oblasti automatizace, elektroniky a Průmyslu 4.0 a účastní se ho na šest set vystavovatelů.

Prezentace proběhne v rámci Fóra Automatizace na veletrhu ve čtvrtek 22. března od 13 hodin. Asociaci představí Fabio Giacobbi, generální ředitel Camozzi Sro., české dceřiné společnosti skupiny Camozzi, jež je členem AIdAMu. Dále vystoupí Petr Brabenec z Camozzi Sro s více technicky zaměřeným příspěvek s názvem Camozzi multitechnologický přístup: rozdílné technologie k nalezení různorodých řešení: pneumatické, proporcionální a elektrické.

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora zastupuje v České republice sdružení AIdAM od září roku 2016. AIdAM patří k nejvýznamnějším firemním sdružením v italském odvětví technologií pro mechatroniku a Průmysl 4.0 a sdružuje několik desítek výrobců těchto technologií. Hlavním cílem zastoupení je posílení průmyslové spolupráce mezi Itálií a ČR v oblastech automatizace, mechatroniky a Průmyslu 4.0.

Italsko-česká komora nabízí možnost získání volného vstupu na prezentaci do veletržního areálu.

Zdroj: www.camic.cz